Dzień Chłopaka 2018

Opiekun SU pani Izabela Markowska wraz z dziewczętami przygotowała Dzień Chłopaka. Impreza miała miejsce w sali gimnastycznej i zgromadziła wszystkich obecnych w szkole. Zapowiadała się wesoła zabawa.

Odbyły się różne konkurencje, np.: dźwiganie ciężarków, przysiady i pompki. Ale nie tylko sprawność fizyczna się liczy. Nasi kandydaci wzięli udział w konkursie wiedzy o dziewczynkach. Spośród chłopaków wyłoniono trzech (na podstawie losowania), którym zadawano pytania dotyczące dziewczęcych kosmetyków, stroju, seriali itp.. Zwycięzcą, czyli najlepszym znawcą kobiecego serca i duszy, został Dominik Onisiewicz.

Odbyło się kilka ciekawych konkurencji. Najpierw wybrano "Super Chłopaka" i "Super Baby Boy`a". "Super Chłopakiem" został Kacper Sucharzewski z klasy VIII. Następnie dziewczynki wybrały "Super Baby Boy`a", czyli "Najsłodszego Chłopczyka" z czasów dzieciństwa na podstawie zdjęć przyniesionych przez kandydatów. "Super Baby Boyem" został Gabriel Markowski z klasy VII.

Na zakończenie zaśpiewano 100 lat chłopakom. Otrzymali oni upominki od dziewcząt: lizaki i balony, a w klasach wręczyły im jeszcze inne upominki.

To był bardzo miły dzień.