Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęło się Mszą Świętą o godz. 800 odprawioną wyjątkowo w sali gimnastycznej. Po krótkiej przerwie nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Atmosfera była bardzo podniosła. Po powitaniu wszystkich przez panią dyrektor Bogumiłę Chodun, nastąpiły podziękowania rodzicom, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym i wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w naszej szkole oraz służyli czasem i zaangażowaniem we wszelkich działaniach i imprezach. Z kolei dyrektor dokonała podsumowania pracy placówki. Potem nastąpiło wręczenie nagród książkowych. Przyznano również nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Biała Podlaska dla prymusów oraz nagrody naukowe dyrektora szkoły. 

Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Nastąpiło również oficjalne pożegnanie wieloletniego pracownika naszej szkoły - nauczyciela wychowania fizycznego - pana Zbigniewa Maksymiuka.

Koniec pracy, czas wytchnienia,

teraz spełniaj swe marzenia.

My życzymy Ci serdecznie

zdrowia, szczęścia i podróży,

by się żaden dzień nie dłużył!

Z kolei wszyscy obejrzeli występ artystyczny przygotowany przez klasę szóstą i siódmą. Na zakończenie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw i pożegnanie z wychowawcami.