Smaki Jesieni

Dnia 17 września 2017r. w naszej szkole odbył się piknik rodzinny ,,Smaki Jesieni’’.  Wspólna zabawa, gry i tańce z animatorami to tylko niektóre atrakcje festynu. Jesienne, rodzinne konkursy – zachęcały do miłego spędzania czasu w gronie rodziny. W programie był też pokaz pieczenia sękacza w wykonaniu Pracowni Kulinarnych Regionalnych w Perkowicach. Występy zespołów artystycznych i solistów umilały zebranym czas.  Zespół  ,,Lewkowianie” z Dokudowa zaprezentował widowisko ,,Tłuka”. Nie zabrakło też smakołyków do degustacji.  Rodzice przygotowali potrawy na wspólną biesiadę. Uczestnicy kulinarnego konkursu wzięli udział w losowaniu nagród. Nowością były potrawy serwowane z gorących kociołków - bardzo  smaczne i rozgrzewające, gdyż pogoda tym razem nam nie dopisała.

W tym dniu każdy mógł zagrać w szachy i warcaby z uczniem klasy siódmej Adrianem Własiukiem lub opiekunem koła szachowego panią Anną Abramowską. Wzięło w tym udział kilkanaście osób zarówno dorosłych jaki i dzieci.

W tym dniu każdy mógł wybrać coś dla siebie i ciekawie spędzić czas na powietrzu. Mamy nadzieję, że piknik rodzinny ,,Smaki jesieni” odbędzie się również za rok.

View the embedded image gallery online at:
http://spstyrzyniec.pl/242-smaki-jesieni-2.html#sigFreeIdb91f9512b7