Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się tym razem nietypowo, bo w środę. Oprócz wręczania nagród, podziękowań i świadectw nadszedł czas na podziękowanie za wytężoną pracę wieloletniemu nauczycielowi języka polskiego i rosyjskiego, pani Teresie Semeniuk, był to wzruszający moment. 

Życzymy Pani dużo zdrowia i powodów do uśmiechu,

by życie nabrało nieco oddechu,

a nuda trzymała się zawsze jak najdalej

i wspomnienia tylko miłe pozostały.

View the embedded image gallery online at:
http://spstyrzyniec.pl/?limitstart=0#sigFreeIdfc26ec80bc
 

Powspominajmy trochę

Uczniowie klasy ósmej przygotowali prezentację o latach spędzonych w naszej szkole, którą zaprezentowali nauczycielom i uczniom podczas wieczorku pożegnalnego. Wywołała ona wiele uśmiechu.

View the embedded image gallery online at:
http://spstyrzyniec.pl/?limitstart=0#sigFreeId82d43136d8
 

Wycieczka do Warszawy

11 czerwca 2019 r. nasi uczniowie pojechali na wycieczkę do Warszawy, podczas której zwiedzali Muzeum Adama Mickiewicza i uczestniczyli w warsztatach muzealnych. Dużo radości przysporzyła wizyta w ZOO. Interesujące okazały się również czekoladowe warsztaty w Pijalni Czekolady Wedel.

View the embedded image gallery online at:
http://spstyrzyniec.pl/?limitstart=0#sigFreeId8be30570d9
 

Zajęcia w Roskoszy

4 czerwca 2019 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły z okazji Dnia Dziecka wyjechali na zajęcia w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy. Uczestniczyli tam w warsztatach ciastkarskich oraz zwiedzali warsztaty dawnych zawodów takich, jak: piekarz, cukiernik, rymarz, kołodziej, zdun, kowal, tkacz, kamieniarz czy dekarz ze specjalnością „Strzecharstwo”. Na zakończenie odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek, wszyscy mieli również okazję skosztowania własnych wypieków ciastkarskich.

View the embedded image gallery online at:
http://spstyrzyniec.pl/?limitstart=0#sigFreeId30fb90f04b