Dzień Babci i Dziadka 2019

22 stycznia mieliśmy w naszej szkole niezwykłych gości. Przybyli do nas dziadkowie i babcie naszych uczniów, by uczestniczyć w uroczystości obchodów ich święta.

Najpierw wystąpiły przed publicznością dzieci z punktu przedszkolnego i zaśpiewały piosenkę. Następnie przedszkolaki z oddziału przedszkolnego oprócz zaśpiewania piosenki dla dziadków również zatańczyli taniec współczesny. A piękny taniec góralski zaprezentowali uczniowie z klasy I. Dwa humorystyczne skecze o babci i dziadku przedstawili uczniowie z klasy II i III. Rozbawili wszystkich. W trakcie przedstawienia – niespodzianki, dziadkowie pili herbatę i jedli pyszne ciastka oraz podziwiali swoje wnuczęta w ich aktorskich dokonaniach. Na wielu twarzach widać było łzy wzruszenia i radości, ponieważ czuli, że te występy przygotowane zostały z miłości do nich, i że dzieci bardzo mocno przeżywają, czy zaprezentują się dobrze. Po występach dziadkowie otrzymali prezenty: serca, laurki i kwiaty. To był bardzo miły i wzruszający dzień.

Uroczystość obchodów święta babci i dziadka przygotowały wychowawczynie: pani Malwina Filipiuk, pani Agnieszka Kakietek, pani Izabela Markowska i pani Mirosława Danilewicz oraz pani Elżbieta Koleśnik we współpracy z rodzicami.