Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Uroczystość  zakończenia roku szkolnego 2016/2017  w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się Mszą Świętą o godz. 8.00 w miejscowej kaplicy.

Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły. Tam, w sali gimnastycznej o godz. 9.00 nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Atmosfera była bardzo podniosła. Wszystkich powitała pani dyrektor Bogumiła Chodun, następnie złożyła podziękowania rodzicom, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym i wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w naszej szkole oraz służyli czasem i zaangażowaniem we wszelkich działaniach i imprezach oraz dokonała podsumowania pracy placówki. Potem nastąpiło wręczenie nagród książkowych i świadectw z wyróżnieniem. Przyznano również nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Biała Podlaska dla prymusów oraz nagrody naukowe i sportowe dyrektora szkoły.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Po wysłuchaniu występu artystycznego przygotowanego przez klasę szóstą we współpracy z chórem utworzonym z uczniów klasy czwartej i piątej, uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie pozostałych świadectw.

Z okazji wakacji życzymy:

Przyjemnie chłodzącej bryzy w upalne dni,

dalekich podróży z bliskimi przyjaciółmi

i niesamowitych przygód.

Bezpiecznych i udanych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!